Başarı Teknik Opel Servis, aracınızın gerek periyodik bakımları, gerek lastik ihtiyaçları, gerekse tamir ve onarım hizmetleri konusunda uzman ve deneyimli bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Aracınıza uygun en gelişmiş elektronik cihazlarla güvenilir bir biçimde uygulanan bakım ve onarım hizmeti aracınızın donanımını yenilemeye yetkindir.

1. YOL YARDIM (532) 264 35 73
Siz müşterilerimizin bize olan güvenini koruyup daha da arttırarak, memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarabilmek için 1996 yılında Yol Yardım sistemini oluşturduk.

 

2. ORİJİNAL YEDEK PARÇA
En uygun orijinal yedek parça ve fiyat avantajları ile aracınız için en hızlı ve güvenli hizmeti bizden alabilirsiniz.

3. MEKANİK BAKIM ve ONARIM
Konusunda uzman mekanikerler tarafından aracınıza, orijinal yedek parça kullanımı ile aracınız dört dörtlük test edilerek sizlere teslim edilmektedir.Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

4. LASTİK NİTROJEN GAZ DOLUM
Şişirme için kullanılan hava %78 Azot (Nitrojen), %21 Oksijen, %0.9 Argon ve %0.1 diğer gazlardan oluşur. Karışımda bulunan oksijen lastikteki ısınma ve bozulmanın sebebidir. Nitrojen gaz dolumu ile; Lastik içinde kullanılan çelik kuşak ve topuk çember tellerinin, jant ve supapların kullanılması daha uzun olacaktır. Nitrojen normal hava gibi ısınmamaktadır.Nitrojen normal hava gibi patlama yapmaz, çünkü normal hava gibi genleşmez. İçerisinde oksijen olmadığı için yanmaz. Çevre konusunda çok duyarlıdır, hiçbir olumsuz etkisi yoktur.

5. BOYA TESPİTİ

Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı
Merhaba,
Aracınız ile ilgili sorunlarınıza anında cevap bulabilirsiniz?
Telefon Hattı